Tel:
Chiny Automatyczny wskaźnik poziomu zbiornika producent
Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd

Stacja benzynowa Producent automatycznych wskaźników poziomu paliwa.

sally@guihecekong.com +8618669782630

Dom

Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd Wycieczka po fabryce

 • Linia produkcyjna

   

   

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 1

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 2

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 3

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 4

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 5

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 6

  Nasza fabryka przestrzega zasady samodyscypliny, prowadzi politykę „zarządzania humanistycznego” i „zarządzania kredytem”.W oparciu o „rzeczywistość”, „praktyczność” kodeksu postępowania, poszanowanie kreatywności i samodyscypliny, wielkie podziwianie osiągnięć technologicznych, wymagał systemu szybkiego reagowania.Zapewnij klientom usługi w zakresie specjalizacji i indywidualizacji.

   

  Nasz system zarządzania jakością jest zgodny z normą ISO 9001 i jesteśmy w stanie utrzymać wysoką jakość naszych produktów dzięki produktywności procesowej, technologii montażu i statystycznej kontroli procesu.Na podstawie serii rygorystycznych testów zapewniających dobrą niezawodność.Uzyskał certyfikat przeciwwybuchowości wydany przez Państwowe Centrum Kontroli Przeciwwybuchowości oraz uzyskał (high-tech) świadectwo oceny osiągnięć naukowo-technicznych, wydane przez Państwową Komisję Naukowo-Techniczną.

   

  Qingdao Science and Technology Progress Award, firma została włączona do planu uprawy i rozwoju przedsiębiorstwa w dziedzinie nauki i technologii przez rząd miasta Qingdao.Ochrona patentowa i prawa autorskie wielu projektów oprogramowania i sprzętu Państwowego Urzędu Własności Intelektualnej i Centrum Ochrony Praw Autorskich to podstawowa gwarancja, że ​​produkty Guihe Technology zachowają osobowość produktu i będą rozpoznawane przez klientów z tej samej branży.Wysoki poziom inżynierów badawczo-rozwojowych i doświadczonych projektantów ściśle ze sobą współpracują, aby zapewnić efektywne zastosowanie tej linii produktów na stacjach benzynowych i składach ropy - w tym w wyjątkowo okrutnych warunkach pracy.

 • OEM / ODM

  Jesteśmy dumni, że od ponad 15 lat dostarczamy w Chinach wysokiej jakości automatyczny system pomiaru ciśnienia w zbiorniku.Pracując z nami, możesz obniżyć koszty, ponieważ jesteśmy bezpośrednimi fabrykami i mamy ekonomię skali.Dostępność OEM i ODM.

   

  Seria konsol dotykowych Qingdao Guihe Technology Co., Ltd. i umowa o wymianie danych między producentami centralnego sterowania, to ogólna umowa protokołu komunikacyjnego VEEDER-ROOT (VR-350) w branży mierników poziomu cieczy, zawarta z Chinami Miękkie złoto, szefie Test online firm Zhengzhong, Zhengxing Technology, Yunfeiyang i Zhengzhou Liyuan zakończył się sukcesem.

   

  Znajdowanie dystrybutorów na całym świecie!Nasze produkty przyniosą ogromne zyski w Twoim kraju!W każdej chwili proszę o kontakt ze mną.

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

   

   

 • R & D

  Qingdao Guihe Technology Co., Ltd. ma siedzibę pod numerem 207, Dongjia Road, Huangdao, Qingdao, z kapitałem zakładowym w wysokości 5 milionów juanów i powierzchnią 25.649 metrów kwadratowych.Jest krajowym kluczowym laboratorium nowych materiałów metalowych i coroczną jednostką współpracy Chińskiego Petrochemicznego Instytutu Badawczego Inżynierii Bezpieczeństwa.Jako przedsiębiorstwo high-tech, firma uzyskała szereg patentów na projektowanie oprogramowania i sprzętu w procesie ciągłego podnoszenia poziomu badań i rozwoju oraz produkcji i zdobyła takie wyróżnienia, jak „National Science and Technology Invention Award” i „Qingdao Nagroda za postęp w nauce i technologii ”.Firma zatrudnia 76 pracowników i 58 absolwentów szkół wyższych, w tym 6 inżynierów sprzętu i oprogramowania, 12 starszych pracowników technicznych oraz 26 zestawów międzynarodowych zaawansowanych instrumentów testujących.Jednocześnie firma nieustannie ulepsza swoje produkty oraz świadczy usługi ciągłego i kompleksowego unowocześniania produktów.

   

  Dział R&D Guihe ma 28 inżynierów.Skoncentruj się na zarządzaniu jakością, dążąc do postępu technologicznego, kładąc nacisk na korzyści społeczne przy jednoczesnym zachowaniu ciągłego rozwoju.Dokładaj wszelkich starań, aby zapewnić klientom doskonałe produkty i usługi.

   

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

   

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 1

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 2

   

Szczegóły kontaktu
Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Sally Yu

Tel: 86-18669782630

Faks: 86-0532-88193877

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd
No 207 Dongjia Road, Huangdao, Qingdao, Chiny
Tel:86--18669782630
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Automatyczny wskaźnik poziomu zbiornika dostawca. © 2019 - 2021 automatic-tankgauge.com. All Rights Reserved.